کودک ایرانی، مهارت جهانی
کودک ایرانی، مهارت جهانی

وبلاگ

به گزارش روابط عمومی گروه آموزشی نابغه‌ساز، اولین جلسه‌ی رابطین محترم ناحیه‌ی ۱ آموزش و پرورش استان یزد با حضور جناب آقای سرتیپ زاده، معاون آموزش و پرورش ناحیه‌ی ۱، دکتر امیر جهانگرد مدیر محترم پردیس آی تی پارک علم و فناوری، الهه نخعی مدیرعامل شرکت داده پردازان ورتا و فرشته حیدری مدیر پژوهش‌سرای برازنده مقدم برگزار شد.

در این جلسه ضمن معرفی رشته‌ی برنامه‌نویسی به عنوان یکی از مهم‌ترین اجزای فناوری اطلاعات و اهمیت یادگیری آن در سن پایین، زیر ساخت ها و امکانات لازم برای برگزاری کلاس‌های آموزشی این رشته بررسی  شد.

الهه نخعی مدیرعامل شرکت داده پردازان ورتا و یکی از بنیانگذاران نابغه‌ساز، به معرفی طرح آموزش برنامه‌نویسی به کودکان و نوجوانان برای اولین بار در استان یزد پرداخت و تصریح کرد استان یزد با داشتن دانش‌آموزان مستعد در این زمینه می تواند گام مهمی را در تربیت نیروی انسانی برنامه‌نویس و خلاق بردارد.

در پایان این جلسه تفاهم‌نامه‌ی آموزشی مشترک میان نابغه‌ساز به نمایندگی الهه نخعی و پژوهش‌سرای برازنده مقدم به نمایندگی فرشته حیدری برای آموزش برنامه‌نویسی به دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی در رده سنی ۱۶-۸ سال امضا گردید.