آموزش نحوه استفاده از اپلیکشن آموزشگاه من

پخش ویدیو

چرا اپلیکیشن آموزشگاه من؟

نابغه سازی ها سلام

برای راحتی شما عزیزان جهت انجام کارهایی نظیر ثبت نام، ارسال تکالیف، ارتباط و تعامل با اعضای کلاس و… تصیم گرفتیم تا از اپلیکشن آموزشگاه من استفاده کنیم. ما از این اپلیکشن برای سهولت انجام کارها و یکپارچه سازی فضای آموزشی استفاده خواهیم کرد.

آموزش تصویری ثبت نام در دوره ها

1. ورود به اپلیکیشن

پس از نصب اپلیکیشن( لینک دانلود ) با وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که برای شما پیامک شده، وارد اپلیکیشن می‌شوید.

2. عملیات بعد از ورود

بعد از ورود به سامانه، روی دکمه ورود فراگیر کلیک کنید.

Ornament-22
Ornament-21

3. صفحه اصلی اپلیکیشن

این بخش صفحه کلی اپلیکیشن هست که در اون عملیات اصلی مثل ثبت نام، پیش ثبت نام و سایر کارهایی که در گذراندن دوره ها نیاز دارید، میتوانید انجام دهید.

4. ثبت نام در دوره ها

برای ثبت نام در دوره‌ها، پس از کلیک روی دکمه ثبت نام و خواندن و تایید توافقنامه، با کلیک روی دکمه مرحله بعد، وارد صفحه دوره های مختلف برنامه نویسی می‌شوید که در این صفحه اطلاعات کلاس ها را می توانید مشاهده کنید و سپس هرکدام از دوره ها که در نظر دارید شرکت کنید رو کلیک کنید.

Ornament-22
Ornament-21

5. عملیات پرداخت

پس از کلیک روی کلاس موردنظر، اگر کد تخفیفی دارید وارد کنید و اگر نه روی دکمه “ثبت و پرداخت” کلیک کرده و درگاه پرداخت را انتخاب ‌کنید و به درگاه پرداخت منتقل می‌شوید و پس از عملیات پرداخت ثبت نام شما نهایی می‌شود.

فرآیند پیش ثبت نام هم مثل عملیات ثبت نام هست با این تفاوت که نیاز هست نصف هزینه کلاس را پرداخت کنید و مابقی شهریه را بعد از شروع کلاس میتوانید پرداخت کنید.

همچنین در عملیات ثبت نام، کلاس قطعی شده و مطابق با تاریخ اعلام شده، کلاس برگزار خواهد شد اما در عملیات پیش ثبت نام بلافاصله بعد از تکمیل ظرفیت تاریخ شروع کلاس اطلاع رسانی خواهد شد.

برای توضیحات تکمیلی حتما ویدئو آموزشی رو در ابتدا صفحه ببینید.