کودک ایرانی، مهارت جهانی
کودک ایرانی، مهارت جهانی

وبلاگ

تفاهم نامه مشترک آموزش برنامه‌نویسی به دانش‌آموزان رده سنی ۸ الی ۱۶ سال ما‌بین گروه آموزشی نابغه‌ساز به نمایندگی الهه نخعی و پژوهش‌سرای دانش‌آموزی امام جعفر صادق(ع) به نمایندگی علی زارع، روز سه شنبه مورخ ۹۸/۷/۳۰ در محل پژوهش‌سرا منعقد شد.

مهندس الهه نخعی ضمن تأکید بر اهمیت یادگیری برنامه‌نویسی از سن کم و فواید آن در رشد خلاقیت، توانایی حل مسأله و خودشکوفایی و… از استقبال پژوهش‌سرای ناحیه‌ی ۲ استان یزد ابراز امیدواری کرد و افزود: یادگیری برنامه‌نویسی از دوران ابتدایی می‌تواند باعث پرورش استعدادها و زمینه‌ی شکوفایی بیش از پیش دانش‌آموزان یزدی شود و امیدواریم این طرح بزودی در ابعاد گسترده‌تر مورد استقبال قرار گیرد.
جناب آقای علی زارع در این خصوص بیان کرد: یادگیری برنامه‌نویسی نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس و کار گروهی می‌شود بلکه می‌تواند نسلی خلاق و متفکر را در آینده پرورش دهد و  امید است با توجه به هوشمند شدن زندگی در آینده افراد آموزش دیده در این حوزه بتوانند کار‌آفرینی کنند.

در پایان این جلسه تفاهم‌نامه‌ی مشترک آموزش برنامه‌نویسی میان گروه آموزشی نابغه‌ساز و پژوهش‌سرای امام جعفر صادق (ع) امضا شد.