تفاهم‌نامه با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی

تفاهم‌نامه با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی
اخبار
مدت زمان مطالعه : دقیقه
  • 0 نفر پسندیدند
  • ذخیره کردن
  • 715
فهرست

تفاهم‌نامه با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی

شرکت داده‌پردازان ورتا با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی در روز شنبه به تاریخ ۲۴ / ۰۷ / ۱۴۰۰ تفاهم‌نامه‌ای امضا کردند. این تفاهم‌نامه در راستای ارائه‌ی محصول نابغه‌ساز و آموزش برنامه‌نویسی به فرزندان کادر درمان و آموزش دانشگاه شهید صدوقی یزد و با هدف قدردانی از زحمات و تلاش‌های این عزیزان و ارج نهادن به آنان صورت پذیرفت. این تفهم‌نامه با حضور سرکار خانم الهه نخعی، مدیرعامل ورتا و جناب آقای سید محمود موسوی‌زاده، سرپرست اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی به به امضا رسید.

در تشریح جزئیات این تفاهم‌نامه می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزش برنامه‌نویسی کودکان و نوجوانان (ترم یک اسکرچ) به‌صورت آنلاین، تحت پوشش و حمایت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد، و از طریق آموزش مستقیم در قالب دوره ۸ جلسه‌ای (هر جلسه یک ساعت و نیم ) اشاره کرد.

با توجه به در پیش داشتن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار و در راستای تحقق اهداف آموزشی این تفاهم‌نامه، الهه نخعی مدیر عامل شرکت داده‌پردازان ورتا افزود: ما قصد داریم تا پس از پایان دوره‌ی آموزشی، با برگزاری مسابقه و به رقابت گذاشتن بازی‌ها و انیمیشن‌های ساخته شده توسط فرزندان کادر درمان و آموزش دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، توانمندی‌هایی که کودکان در این دوره‌ها به دست آورده‌اند را به نمایش بگذاریم.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

جالب نبود

متوسط

خوب

خیلی خوب

خیلی عالیه

مدیر سایت

نویسنده

مدیر سایت

دیدگاه ها
0 دیدگاه