انیمیشن جذاب و آموزنده‌ی کوکو (CoCo) + توضیح

انیمیشن کوکو
انیمیشن‌های جذاب و آموزنده
مدت زمان مطالعه : دقیقه
  • 0 نفر پسندیدند
  • ذخیره کردن
  • 880
فهرست
  • خلاصه‌ی داستان انیمیشن کوکو
  • موضوع انیمیشن Coco

انیمیشن جذاب و آموزنده‌ی کوکو (CoCo) + توضیح

خلاصه‌ی داستان انیمیشن کوکو

ماجرای انیمیشن کوکو درباره‌ی پسر بچه‌ای به نام “میگل” است. میگل به شدت علاقمند موسیقی و نوازندگی است؛ اما خانواده‌اش این کار را زشت و ناپسند می‌دانند و به همین دلیل او مخفیانه و پنهانی علاقه‌اش را دنبال می‌کند. زمانی که میگل می‌خواهد در یک مسابقه‌ی موسیقی شرکت کند، خانواده متوجه فعالیت او می‌شوند، با او مخالفت کرده و گیتارش را می‌شکنند. میگل که مصمم است تا به دنبال هدفش برود و در مسابقه شرکت کند، برای پیدا کردن یک گیتار جایگزین وارد ماجرایی می‌شود که اتفاقات عجیبی برایش رخ داده و مسیر زندگی او و خانواده‌اش را تغییر می‌دهد.

موضوع انیمیشن Coco

انیمیشن Coco قصه‌ی دوران نوجوانی و اختلاف نظرهای نوجوانان با خانواده‌ها است. Coco به تفاوت دیدگاه‌های نوجوان و والدین می‌پردازد. این انیمیشن قصد دارد تا به مخاطب خود درباره‌ی تقابل بی حاصل و مضر فرزندان با خانواده هشدار دهد و آنها را به سمت گفتگو و همدلی راهنمایی کند.

شما می‌توانید با استفاده از لینک انیمیشن جذاب و آموزنده‌ی کوکو، این انیمیشن زیبا را دانلود کنید.

Coco یک پویانمایی رایانه‌ای سه‌بعدی در گونه موزیکال و فانتزی به کارگردانی لی آنکریچ است. کوکو توسط کمپانی پیکسار ساخته شد و توسط والت دیزنی پیکچرز منتشر شد. داستان این انیمیشن با ایده‌ای از لی آنکریچ و نویسنده آن آدریان مولینا است.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

جالب نبود

متوسط

خوب

خیلی خوب

خیلی عالیه

مدیر سایت

نویسنده

مدیر سایت

دیدگاه ها
2 دیدگاه