آموزش هک گوشی فرزند و نظارت از راه دور+معرفی برنامه SPY24

هک گوشی فرزند
مطالب کاربردی
مدت زمان مطالعه : دقیقه
 • 0 نفر پسندیدند
 • ذخیره کردن
 • 1337
فهرست
 • کنترل از راه دور و هک گوشی فرزندان خود
 • چرا به برنامه هک موبایل و کنترل گوشی تلفن همراه نیازمندیم؟
 • چطور می توان یک گوشی را هک کرد؟
 • معرفی نرم افزار هک گوشی برنامه spy24
 • سوالات متداول در خصوص کنترل اندروید با استفاده از سامانه مراقبت از خانواده
 • سخن پایانی

آموزش هک گوشی فرزند و نظارت از راه دور+معرفی برنامه SPY24

یکی از بزرگترین نگرانی های والدین در مورد فرزندانشان این است که دختر یا پسر نوجوان آن ها با چه کسانی رفت و آمد می کند یا دوستان او چه کسانی هستند. بسیاری از والدین همیشه نسبت به این موضوع که از ارتباطات فرزند خود بی خبر هستند شکایت دارند. هک گوشی فرزندان بدون اینکه آنها متوجه این امر شوند، بسیار می تواند در زمینه نظارت بر فرزندان و به قول معروف هوای آن ها را داشتن ، کمک نماید.

کنترل از راه دور و هک گوشی فرزندان خود

کنترل از راه دور و هک گوشی فرزندان خود

در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، استفاده از گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های متصل به اینترنت برای فرزندان ما امری روزمره شده است. این دستگاه‌ها به فرزندان امکانات بسیاری را در اختیار می‌گذارند، اما به همراه آن، نگرانی‌هایی درباره حفظ حریم خصوصی و امنیت آنان نیز وجود دارد. در برخی مواقع، والدین ممکن است بخواهند از راه دور فعالیت‌ها و استفاده از گوشی فرزندان خود را کنترل کنند و در صورت لزوم، اقداماتی را برای محافظت از آنان انجام دهند.

چرا به برنامه هک موبایل و کنترل گوشی تلفن همراه نیازمندیم؟

فراگیر شدن استفاده از دستگاه های تبلت و تلفن همراه هوشمند باعث ایجاد دسترسی به یک دنیای جدید برای فرزندان ما شده است، که باعث می شود والدین بیشتر از پیش در جستجوی برنامه هک موبایل قرار گیرند!

دنیایی که در آن میلیون ها نفر با روحیات و فرهنگ های مختلف در دسترس هستند و امکان ارتباط فرزندان ما با هر کدام از آنها وجود دارد.فضایی بزرگ و غیر قابل نظارت برای والدین که این موضوع خود می تواند، اهمیت این دغدغه ذهنی را روشن سازد.

فرزندان زیر ۱۸ سال به دلیل داشتن روحیه کنجکاو و آسیب پذیر در معرض بیشترین خطر در استفاده از این فضا قرار دارند، لذا برای ایجاد یک نظارت هوشمندانه و دسترسی مدیریتی حرفه ای و بدون نیاز به هک موبایل، نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده را، بیش از ده ها دسترسی نظارتی جهت کنترل و اعمال محدودیت هوشمند برای جلوگیری از آسیب های احتمالی برای شما عزیزان به ارمغان آورده ایم.

از آنجایی که تبلت ها و گوشی های تلفن همراه بیشترین محبوبیت را در میان فرزندان داشته است، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران فضای مجازی پیوسته اند، که برخی از این آسیب های این فضا به شرح زیر می باشند:

 • امکان ورود و ارتباط با دوستان و گروه های سنی نامناسب
 • آشنایی با محتوای های خارج از رده سنی و محتوای غیر اخلاقی
 • ارتباط با افراد شیاد، یا دوستان ناشایست و انحرافاتی از این قبیل
 • به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و افشای تصاویر خانوادگی
 • اعتیاد به بازی ها و نرم افزارهای های تحت موبایل بدون توجه به سلامت فردی
 • صرف کردن زمان بیش از حد با گجت های هوشمند و عدم توجه به درس و مدرسه

موارد نامبرده می تواند تنها بخشی از پیش پا افتاده ترین تهدیدات این بستر ارتباطی برای فرزندانمان باشد.

با توجه به موارد فوق الذکر می توانید به اهمیت و ضرورت نظارت به فعالیت فرزندان برای آن دسته از والدینی که به سلامت عملکرد فرزندانشان در این فضا اهمیت می دهند یک نیاز ضروری است.

چطور می توان یک گوشی را هک کرد؟

چطور می توان یک گوشی را هک کرد؟

راه های متفاوتی برای هک گوشی کودک شما وجود دارد. ساده ترین راه برای هک کردن گوشی یک شخص، این است که ابتدا به گوشی او دسترسی پیدا کرده و سپس نرم افزار مربوط به هک را روی گوشی او نصب نماییم.

چند نمونه از اپلیکیشن های هک گوشی ( hackcode , androidaRAT, cSpolite , face niff , sharck for root,….  )، این روش از آن جهت ساده ترین راه شناخته می شود که پیچیدگی زیادی نداشته و نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد.

اما اگر بخواهیم بدون دسترسی به گوشی فردی، اقدام به هک موبایل او نماییم، باید بگوییم که این کار به سادگی انجام پذیر نیست و لازمه اش یادگیری مباحث برنامه نویسی، لینوکس، مبانی هک و امنیت می باشد. اگر شخصی بخواهد بدون دسترسی به گوشی یک فرد اقدام به هک آن نماید، حداقل باید یک سال به کسب دانش برنامه نویسی و مباحث امنیتی بپردازد تا قادر به انجام این عمل باشد.

ما در این جا به دنبال دور بودن از پیچیدگی های رایج و معمول عمل هک کردن هستیم. پس مباحث برنامه نویسی را کنار گذاشته به سراغ معرفی برنامه ای برای انجام هک گوشی فرزندان خواهیم رفت تا از این طریق بتوانید به نگرانی ها و شک های خود پایان دهید.

بیشترین نیاز به هک موبایل در نظارت به عملکرد فرزندان در شبکه های اجتماعی و نرم افزار های پیام رسان احساس می شود، از این رو در سامانه مراقبت از خانواده این بستر برای والدین فراهم شده است تا با نصب یک برنامه کنترلی ویژه والدین امکان نظارت و کنترل فعالیت فرزندان به وسیله تبلت و گوشی های موبایل امکان پذیر باشد.

در ادامه به معرفی این برنامه، ضرورت نصب، نحوه نصب و فعالسازی برنامه SPY24 و همچنین استفاده از خدمات این سامانه می پردازیم.

معرفی نرم افزار هک گوشی برنامه spy24

معرفی نرم افزار هک گوشی برنامه spy24

یکی از برنامه هایی که قادر است تقریبا تمام خواسته های شما را در زمینه هک گوشی فراهم کند، برنامه spy24 می باشد. از طریق ویژگی های خاص این برنامه قادر خواهید بود بدون اینکه فرد، متوجه چیزی شود، تنها با یک بار دسترسی به گوشی او، تلفن همراهش را هک نمایید.

پس از نصب این برنامه قادر خواهید بود تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی، کنترل و گزارش کار با شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ ، تلگرام، اینستاگرام و… ، آگاهی از موقعیت لحظه به لحظه و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل، در اختیار داشته باشید. این برنامه به صورت کاملا پنهانی و بدون اینکه فرد کنترل شونده از وجود آن آگاه گردد اقدام به ارسال اطلاعات برای مقصد می نماید.

برای کار با این برنامه سودمند، همان طور که قبلا اشاره شد، تنها کافیست یک بار به گوشی مورد نظر دسترسی داشته باشید و نرم افزار مربوطه را نصب نمایید. پس از آن، نرم افزار به طور خودکار شروع به کار نموده و اقدام به ارسال اطلاعات خواسته شده به شماره مقصد می نماید. یکی دیگر از ویژگی های بسیار کاربردی این برنامه، توانایی گزارش گیری و نظارت بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام می باشد.

با نصب این برنامه قادر خواهید بود از پیام هایی که فرد به بقیه ارسال می کند، یا پیام هایی که از دیگران دریافت می کند، آگاهی بیابید.

در پایان باید این موضوع را نیز متذکر شد که این برنامه صرفا با هدف نظارت روی فعالیت های مجازی فرزندان زیر هجده سال طراحی شده است برای افراد دیگر نیاز است که از خود ایشان اجازه دریافت شود.

یکی از اخلاقیات مهم در زمینه استفاده از تکنولوژی ، رعایت حریم خصوصی افراد می باشد.

پس بهتر است که قبل از استفاده از چنین امکاناتی از فرد مقابل کسب اجازه نموده و او را نسبت به این عمل آگاه نماییم.

امکانات spy24

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان

(ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی می باشد، سامانه مراقبت از خانواده با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و مدت زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

از جمله راهکارهای ارتباطی فرزندان در جمع خانواده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است؛ اما نرم افزار SFP با ارسال گزارش کاملی از لیست پیامک های ارسالی و دریافتی و حذف شده، به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه و نگرانی های احتمالی در این زمینه را به صورت کامل از بین خواهد برد.)

 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…

(یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما می تواند با هزاران فرد با رده های سنی مختلف، فرهنگ و تربیت متفاوت رو به رو باشد و سلامت فرزند را به خطر بیندازد، بستر ارتباطی شبکه های اجتماعی رایج همچون تلگرام، واتساپ و اینستاگرام می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده امکان نظارت و کنترل کلیه شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.

 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده

(از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید، محل های تردد های مجاز و غیرمجاز را روی نقشه تعیین کنید و در صورت ورود و خروج از این مناطق به آنی اطلاع یابید. مثلا محدوده مدرسه و مسیر منزل موارد مشابه را می توانید برای فرزندان مشخص کنید و یا در کاربردهای مشابه برای بازاریان خود محدوده بازاریابی را مشخص کنید.)

 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده

(ساعات خواب، زمان انجام تکالیف و بازه زمانی مجاز استفاده از دستگاه را مشخص کنید و در زمان های مورد نظر دسترسی به برخی اپلیکیشن را مسدود کنید. وب سایت های بازدید شده توسط کودکان خود را کنترل کنید و دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید.)

 • قابلیت پنهان سازی صد درصد برنامه و مدیریت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

سوالات متداول

سوالات متداول در خصوص کنترل اندروید با استفاده از سامانه مراقبت از خانواده

در ادامه سعی کرده ایم پاسخ پرسش های پرتکرار کاربران در خصوص کنترل اندروید با استفاده از برنامه اس اف پی را به شما ارائه نماییم.

آیا این برنامه تنها بر روی گوشی تلفن همراه کاربرد دارد و یا در خصوص تبلت ها نیز قابل استفاده است؟

از این برنامه می توانید بر روی کلیه تبلت ها و گوشی های تلفن همراه بر پایه سیستم عامل اندروید استفاده نمایید. برند، مدل و شرکت سازنده آن اهمیتی ندارد. چرا که این برنامه طوری برنامه ریزی شده است که بر روی تمامی دیوایس های (دستگاه‌ها) بر پایه سیستم عامل اندروید قابل اجرا باشد.

آیا از این برنامه می توان برای گوشی ها آیفون نیز استفاده کرد؟

در نسخه های پیشین این برنامه تا نسخه iOS ورژن ۱۵ امکان استفاده از خدمات این برنامه برای کاربران فرام شده بود، اما با توجه به تعداد پایین مشتریان در این حوزه در مقایسه با هزینه های سخت افزاری، نرم افزاری و پشتیبانی برنامه به دلیل عدم صرفه اقتصادی برای مجموعه سامانه مراقبت از خانواده فعالیت در این پلتفرم خدمات رسانی در این بستر متوقف شد.

با نصب برنامه هک گوشی موبایل مشکلی برای گوشی تلفن همراه به وجود نمی آید؟

از آنجایی که SPY24 تنها یک برنامه نظارتی هست و در بستر مجاز سیستم عامل کار می کند، با نصب آن هیچ گونه مشکل و یا محدودیتی برای دستگاه شما به وجود نخواهد آمد.

آیا نرم افزار پس از نصب مخفی می شود ؟

بله نرم افزار پس از تکمیل نصب به نام یک برنامه سیستمی در گوشی مخفی خواهد شد .

آیا این سامانه را باید در گوشی خودمان نصب کنیم ؟

این برنامه در هر گوشی که نصب شود اطلاعات همان دستگاه را به پنل منتقل می کند . به عنوان مثال در صورتی که می خواهید فرزندتان را کنترل کنید باید در گوشی فرزندتان نصب کنید.

آیا پس از نصب نرم افزار نامی از برنامه در گوشی فرزندمان مشخص می شود ؟

نرم افزار پس از تکمیل مراحل نصب برنامه به نام یک برنامه سیستمی در گوشی مخفی می شود و هیچ نامی از این برنامه قابل مشاهده نمی باشد .

آیا بدون اینترنت هم می توانیم اطلاعات فرزندمان را دریافت کنیم ؟

سامانه در هنگامی که گوشی به اینترنت متصل نباشد اطلاعات را ثبت می کند و در هنگامی که به اینترنت متصل شود برای شما ارسال می کند

آیا برای مدیریت هر دستگاه یک حساب کاربری لازم می باشد ؟

برای هر دستگاه یک حساب کاربری نیاز نیست اما برای مدیریت و فعالسازی هریک از آنها نیاز به تهیه لایسنس مجزا می باشد، یا به عبارت ساده تر شما با هر لایسنس می توانید یک دستگاه به لیست دستگاههای خود در پنل کاربری اضافه نمائید

اگر نرم افزار را به اشتباه در گوشی خودمان نصب کرده باشیم ، چه کنیم ؟

شما تا چهل و هشت ساعت فرصت دارید تا با پشتیبانی تماس حاصل کنید تا اکانت شما را ریستارت کنند تا بتوانید نرم افزار را بر روی گوشی فرزندتان نصب کنید. در غیر اینصورت باید شناسه فعالسازی جدید خریداری کنید.

آیا می شود از راه دور ، با وارد کردن شماره موبایل ، فرزندمان را کنترل کنیم ؟

خیر این نرم افزار حتما باید در گوشی فرزند شما نصب شود .

سخن پایانی

به طور کلی فرزندان در سنین پایین تر همواره کنجکاوی هایی دارند و چه بهتر اینکه ما آن ها را آزاد بگذاریم ولی همواره از راه دور مراقب عملکرد آنها چه در فضای مجازی و چه حقیقی باشیم

امیدواریم این مقاله به شما در جهت نظارت بر کار کودکتان کمک کرده باشد همچنین امیدوارم این مقاله در جهت بهبود نظارت و تربیت فرزند شما مفید باشد و برای سوء استفاده از اطلاعات دیگران استفاده نشود.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

جالب نبود

متوسط

خوب

خیلی خوب

خیلی عالیه

مدیر سایت

نویسنده

مدیر سایت

دیدگاه ها
1 دیدگاه