کودک ایرانی، مهارت جهانی
کودک ایرانی، مهارت جهانی

(دوره های نابغه ساز)

دوره آموزشی مخصوص سنین ۶ تا ۸ سال:

اسکرچ جونیور

این پکیج برای بچه های ۶ تا ۸ آماده شده و در این پکیج یاد میگیرید چجوری شکلکتون رو به پرش در بیارید، چجوری  برای شکلک صدا گذاری کنید و یا چجوری شکلکتون رو به حرکت در بیارید

دوره آموزشی مخصوص سنین ۹ تا ۱۲ سال:

اسکرچ

این زبان در ۳ سطح آموزش داده میشه و برای کودکان ۹ تا ۱۲ سال مناسبه.

اسکرچ زبان بلاکیه و نیازی به کدنویسی نداره و مدت زمان آموزش هر سطح ۸ ساعته!

دوره آموزشی مخصوص سنین ۱۳ تا ۱۷ سال:

مبانی برنامه نویسی

قبل از شروع  یادگیری هر زبان برنامه نویسی لازمه که حتما علوم کامپیوتر ، فلوچارت ، الگوریتم و علوم icdl آشنا بشیم 

این دوره در۱ سطح آموزش داده میشه و برای نوانان ۱۳ تا ۱۷ سال مناسب هست

مدت این آموزش فقط ۵ ساعته!

اسکرچ نوجوانان

این زبان در ۱ سطح آموزش داده میشه و برای نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ سال مناسبه. 

اسکرچ زبان بلاکیه و نیازی به کدنویسی نداره و مدت زمان آموزش ۱۵ ساعته

اپ اینونتور

نرم افزار اپ اینونتر (Inventor App) یکی از بهترین نرم‌افزارهای بالکی جهان برای طراحی و برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌ها است. این برنامه همانند زبان برنامه‌نویسی اسکرچ، توسط دانشگاه MIT بوجود آمده است. اپ اینورتر در حقیقت به لطف محیط بالکی، یکی از محبوب‌ترین محیط‌های طراحی اپلیکیشن‌های اندروید محسوب می‌شود.
کودک و نوجوان با یادگیری اپ اینونتر، می‌توانند خود سازنده‌ی برنامه های موبایلی باشند، آنها را انتشار دهند تا دیگران از آن‌ها استفاده کنند و برای خود افتخار کسب کنند.

برنامه نویسی پایتون

پایتون یه زبان برنامه‌نویسی با یادگیری آسان محسوب می‌شود و به همین دلیل خیلی از برنامه‌نویس‌های تازه‌کار آن را به عنوان اولین زبان برنامه‌نویسی خود انتخاب می‌کنند، چون پایتون به عنوان یک «زبان چندمنظوره» ساخته و توسعه داده‌شده و محدود به توسعه‌ی نوع خاصی از نرم‌افزارها نیست. می‌توان از آن برای هر کاری، از «تحلیل داده» گرفته تا ساخت بازی‌های کامپیوتری استفاده کرد.

برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی موبایل یا اندروید میتونه یکی از حوزه های برنامه نویسی بسیار عای و جذاب برای کودکان باشه تا انها را ترغیب بکنه به سمت برنامه نویسی برن دلیلش هم اینه که کودکان روزانه از اپلیکیشن های زیادی روی گوشی موبایلشون یا تبلتشون استفاده میکنند.

طراحی وبسایت

در این آموزش، همه مفاهیم و کاربردهای ضروری، برای ساختن یک وب سایت و قرار دادن آن بر روی اینترنت، به صورتی که مناسب سن کودکان و نوجوانان باشد، ارائه میشود. همچنین سعی و تلاش مجموعه ما بر این بوده تا تمامی مطالب با زبان ساده برای داوطبان بیان شود. این آموزش برای بچه هایی که به ساختن سایت علاقه دارند اما اطلاعات زیادی در این زمینه ندارند، مناسب و مفید است گفته می شود