در حال یکپارچه سازی برند بیکد با نابغه ساز هستیم. منتظر خبرهای ویژه ای از سمت ما باشید

به درس قبلی چه امتیازی میدی؟

آموزش برنامه نویسی پایتون _ مقدماتی

آموزش برنامه نویسی پایتون _ مقدماتی

0
17

اگر به فکر تبدیل شدن به برنامه نویس خوب هستی و دنبال آسون ترین زبان در عین حال پرکاربرد زبان برنامه نویسی میگردی، بهتره یه نگاهی به زبان پایتون بندازی! با یادگیری زبان پایتون آینده‌ی روشنی در مسیر برنامه نویسی در انتظارته.

توضیحات

شغل برنامه نویسی یک شغل با درآمد خوب و آینده روشن است که هر روز هم با توجه به پیشرفت دنیا نیاز به آن بیشتر می شود. طبیعتا برای برنامه نویس شدن نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی خوب است که پایتون بهترین گزینه برای هر سنی می باشد. از این رو، دوره مقدماتی پایتون را برای علاقه مندان این زبان محبوب آماده کرده ایم.

در دوره مقدماتی پایتون چی یاد میگیرید؟

قرار است در این دوره شروع به یادگیری زبان برنامه نویسی محبوب پایتون کنیم. دوره مقدماتی پایتون، پروژه محور است و برای یادگیری بهتر کلی تمرین و دستگرمی برای شما عزیزان آماده کردیم که انجام دهید و بفرستید.

چرا زبان برنامه نویسی پایتون؟

ما زبان های برنامه نویسی زیادی داریم که هر کدام مخصوص یک کار هستند مثلا یک سری زبان برنامه نویسی مخصوص ساخت بازی هستند و یا یک سری دیگر تنها برای ساخت یک سایت مناسب اند. زبان برنامه نویسی پایتون بر عکس این زبان ها است و یک زبان برنامه نویسی پرکاربرد می باشد ک می شود با اون کلی کار مثل :

📌.ساخت بازی

📌.طراحی سایت

📌.هوش مصنوعی

و کلی چیز دیگر انجام داد.

پایتون یک زبان ساده و قابل درک می باشد که به همین دلیل یک گزینه عالی برای نوجوانان یا کودکانی است که می خواهند برنامه نویس شوند. همچنین پایتون جزو محبوب ترین زبان های برنامه نویسی جهان محسوب می شود.

آیا این دوره مناسب من است؟

این دوره مقدماتی پایتون، مناسب همه افراد با همه رنج سنی می باشد، در این دوره ما تلاش کردیم که به ساده ترین شکل ممکن زبان برنامه نویسی پایتون را به شما آموزش بدیم. برای این دوره جز داشتن لپ تاپ یا یک کامپیوتر دیگر پیشنیاز های یگری وجود ندارد اما مسئله ای که ممکنه ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده باشد زبان انگلیسی است. دانستن این زبان در یادگیری هر زبان برنامه نویسی حتی پایتون بسیار موثر است اما اگر سطح زبان شما کم بود هم ایرادی ندارد.

ویژگی های دوره مقدماتی پایتون؟

در این دوره آموزشی تلاش شده پایتون را به ساده ترین نحوه ممکن آموزش دهیم. به طوری که هر کسی در هر سنی بتواند زبان برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرد. ما کلی پروژه سخت و آسان آماده کردیم که یادگیری این زبان را راحت تر می کند.

 

سوالات متداول:

در دوره مقدماتی پایتون چه چیزی یاد میگیریم؟

در این دوره، پایتون را از صفر شروع به آموزش کردیم. این به شدت برای علاقه مندان پایتون که به تازگی می‌خواهند یاد بگیرند، توصیه می‌شود.

چرا پایتون یک زبان برنامه نویسی محبوب است؟

پایتون یک زبان برنامه نویسی با ویزگی های خارق العاده برای یک برنامه نویس است. چند منظوره، نحو ساده، سطح بالا، دارای کتابخانه های گسترده همگی از ویژگی هایی است که برنامه نویسان به دنبال آن بوده و هستند.

 

خدمات دوره آفلاین

 • تالار گفتگو با حضور منتورهای دوره
 • 3 جلسه خصوصی رفع اشکال یک به یک
 • به اشتراک گذاری پروژه ها

خدمات دوره آنلاین

 • تالار گفتگو با حضور منتورهای دوره
 • برگزاری جلسات رفع اشکال آنلاین
 • به اشتراک گذاری پروژه ها

سرفصل های دوره

دیدگاه ها و پرسش ها

0 دیدگاه

جزئیات دوره

 • مدت زمان دوره

  3:33:00

 • تعداد جلسات دوره

  31

 • تاریخ انتشار

  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

  • انتخاب زمان برای برگزاری دوره
   سه شنبه ها ساعت 17:00 شروع از ۷ مهر
   چهارشنبه ها ساعت 16:00 شروع از ۸ مهر

   850,000 تومان

  • خرید دوره انلاین
qa

گفتگوی برنامه نویسان

سوالات خودت رو در تالار گفتگو از همه دوره ای هات بپرس

مشاهده انجمن